Zajęcia w Gliczarowie w okolicach Zakopanego

Górski Ośrodek Naturoterapii »Esencja Zdrowia« | Gliczarów | Prowadzący | Program | Opłaty | Najbliższe seminaria

sala w Gliczarowie

Polskie Towarzystwo Rozwoju Chen Tai Ji Quan wspólnie z Górskim Ośrodkiem Naturoterapii »Esencja Zdrowia« w Gliczarowie pod Tatrami organizują zajęcia stylu Chen tai-chi chuan dla osób początkujących, a zwłaszcza odczuwających rozmaite dolegliwości. Zgodne jest to z profilem Ośrodka, w którym można także skorzystać z masażu, nauczyć się zdrowotnych ćwiczeń Daoyin czy jogi.

Ośrodek dysponuje nasłonecznioną salą treningową z widokiem na Tatry, z centralnym ogrzewaniem i dwoma kominkami, wyłożoną matami, umożliwiającymi ćwiczenia w pozycji leżącej. Nie dysponuje natomiast miejscami noclegowymi, za to w prawie wszystkich okolicznych domach mieszczą się pensjonaty i pokoje do wynajęcia, w cenach od 20 do 400 zł. Ich adresy i telefony kontaktowe znaleźć można na stronie gminy Gliczarów. Jeśli nie uda się tam znaleźć odpowiedniego noclegu, linki do innych protali z informacjami o zakwaterowaniu i posiłkach zamieszczone są także na stronie Ośrodka

sala w Gliczarowie

Program…

…przewiduje naukę podstaw stylu i łatwych ćwiczeń, szybko przynoszących poprawę samopoczucia. Oparty jest na ćwiczeniach, stosowanych przez mistrzów Chen Xiaowanga i Howarda Choya. Prócz, co oczywiste:
W pierwszym dniu przewidujemy 6 godzin treningu z przerwą obiadową, w trakcie drugiego 5 godzin i nieco wcześniejsze zakończenie, by umożliwić wystarczająco wczesny powrót do domu uczestnikom zamieszkałym daleko. Dwudniowe, weekendowe seminaria odbywać się będą co miesiąc.

Opłata…

…to 200 zł od osoby. Dla kogoś, kto przywiezie ze sobą 4 lub więcej osoby (znajomych, członków grup treningowych lub rodziny) zajęcia ZA DARMO.

WCTA-PTRChen