Imprezy i Seminaria
Chen Tai Ji Quan

W tym miejscu umieszczamy wiadomości o seminariach, zawodach i obozach, organizowanych przez Towarzystwo i instytucje z nim współpracujące. Strona aktualizowana jest na bieżąco. W najbliższym czasie odbędą się:

Seminarium
Program
Koszt
27 - 31 sierpnia
Chen Yingjun
Lanckorona

Organizator:
Jaromir Śniegowski,
chen@chen.org.pl
Program: xinjia yilu, tuishou, laojia yilu dla początkujących. Każdego dnia korekta postaw i wybranego ruchu z formy (jak w zeszłym zeszłym roku).
35 and #8364; dzień, utrzymanie we własnym zakresie. Adresy pensjonatów www.chen.org.pl//artykuly/anegdoty/Lanckorona.html
Obowiązkowa przedpłata 200 zł do 5 lipca 2016 r. na konto Inteligo 50 1020 5558 1111 1124 9010 0004


Każdego, kto chce wziąć udział w wymienionych wyżej zajęciach prosimy o skontaktowanie się z organizatorem i nie lekceważenie terminów zgłoszeń i wpłat. Niestety, nikt z nas nie dysponuje biurem, które mogłoby opanować chaos, jaki powstaje, gdy wszyscy chętni podejmują decyzję w ostatniej chwili. Wiele z imprez uzależnionych jest też od ilości chętnych, a więc bez wcześniejszych zgłoszeń nie będzie się mogło, po prostu, odbyć. Często jest i tak, że obiekty, którymi dysponujemy, mogą pomieścić jedynie określoną ilość chętnych i dla wahających się za długo brak miejsc. Niestety, nie jesteśmy biurem podróży ;-) i "ostatnia chwila" nie gwarantuje tańszej wejściówki.