Imprezy i Seminaria
Chen Tai Ji Quan

Uczestnicy seminariów Jaromira Śniegowskiego w Lanckoronie kwaterowani są z reguły w zabytkowych, drewnianych willach o specyficznej atmosferze ("Zamek" lub "Tadeusz"), znanych z dobrej, domowej kuchni i otoczonych malowniczymi ogrodami. Willa "Zamek" gwarantuje też z wyjątkowo rozległe widoki. Na salę szkolną lub w budynku gminy można z nich dotrzeć w 10 min. W budynkach najczęściej panuje cisza, tak jak i w całej miejscowości.

Seminarium
Program
Koszt


W trakcie letnich upałów obozy odbywają się w miarę możliwości w ośrodku "Korona", który oferuje pokoje z łazienkami, co ułatwia wzięcie prysznica po każdym treningu. Przy wysokiej temperaturze część treningu (ok. półtorej godziny, w tym zhang zhuan i chan si gong zostają przeniesione na wczesne rano (przed śniadaniem), a trening przedpołudniowy kończy się przed 12:00.

W połowie dłuższych obozów odbywa się wycieczka mikrobusem i na piechotę, np. do dworu w Stryszownie, do kujących broń kowali w Sułkowicach lub na szczyt Koskowej Góry, najlepszego punktu widokowego w Beskidzie Średnim. Pozwala to przełamać monotonię i osiągnąć zwiększoną koncentrację w następnych dniach.

Jeśli to tylko możliwie, zajęcia odbywają się na otwartym powietrzu i na trawie, co zapobiega zmęczeniu nóg.