Oferta
WCTA - PTRCTCQ


World Chen Taijiquan Association - Polskie Towarzystwo Rozwoju Chen Tai Ji Quan proponuje następujące rodzaje uczestnictwa w ćwiczeniach:

  • Osobom zamieszkałym w miejscach dzialności Towarzystwa: udział w regularnie zbierających się grupach ćwiczebnych, organizowanych przez Towarzystwo, w uzupełniających weekendowych seminariach wyjazdowych (umożliwiających nadrobienie zaległości) i obozach wakacyjnych.
  • Tym, którym zajęcia uniemożliwiają systematyczny trening: lekcje prywatne, uzupełniane seminariami zamiejscowymi i obozem letnim, co pozwala ćwiczyć z rozmaitymi partnerami, mimo braku grupy ćwiczebnej.
  • Osobom zamiejscowym: takież lekcje prywatne, uczestnictwo w weekendowych seminariach w terenie oraz obozach wakacyjnych. Najkorzystniejszy wariant to nauka na obozie wakacyjnym i kontynuacja nauki na seminariach weekendowych.
    • oraz zajęcia w Gliczarowie, organizowane dla początkujących, niezbyt sprawnych lub ćwiczących wcześniej inne style uczestników.
  • Organizacjom i firmom, krzewiącym kulturę fizyczną i rekreację: współpracę w organizacji zajęć taijiquan, polegającą np. na dostarczeniu instruktora, informacji o prowadzonych przez niego zajęciach na stronie Towarzystwa, współorganizacji imprez, występach grupy pokazowej itp.

Chętni do współpracy i nauki proszeni są o kontakt.Polskie Towarzystwo Rozwoju Chen Taiji Quan
Oficjalna strona Towarzystwa: www.chen.org.pl,  e-mail: chen@chen.org.pl
Treść: Jaromir ŚniegowskiWykonanie stronyTadeusz Jasienski