WCTAG - World Chen Taiji Association Germany

Oficjalne Przedstawicielstwo World Chen Taiji Association Germany

Polskie Towarzystwo Rozwoju Chen Tai Ji Quan jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce World Chen Tai Ji Association - Germany (co wynika z podpisanych umów) i pośredniczy w przyjmowaniu zapisów do tej organizacji oraz we wpłacaniu i przekazywaniu wszelkich należności, związanych z uczestnictwem w organizowanych przez nią imprezach i zgrupowaniach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w ww. sprawach pod adresem (internetowym i pocztowym) Towarzystwa. Składka członkowska WCTA-Germany dla obywateli polskich wynosi 25 euro (w Niemczech 36 euro).

World Chen Tai Ji Association - Germany jest niemieckim oddziałem WCTA, kierowanym przez ucznia Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga, Jana Silberstorffa. Jego centrala mieści się w Hamburgu, pod adresem:


Rendsburgerstr. 14,
20359 Hamburg,
http://www.wctag.de/,
e-mail: wctag@t-online.de.

Jako najstarsza i jedna z większych tego typu organizacja w Europie WCTA-Germany organizuje wiele imprez międzynarodowych, w tym przede wszystkim letni obóz, prowadzony m.in przez Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga - Dao Camp, a organizowane każdej jesieni seminarium Wielkiego Mistrza w Hamburgu pozwala na poznanie najbardziej zaawansowanych form stylu. W przyszłym roku niestety, nastąpi przerwa, a potem zmiana lokalizacji.

Jan Silberstorff i Jaromir Śniegowski
Sifu Jan Silberstorff i Jaromir Śniegowski.

We współpracy z WCTA-Polskim Towarzystwem Rozwoju Chen Tai Ji Quan World Chen Tai Ji Association Germany organizuje też seminaria Jana Silberstorffa w Polsce (planowany jest zimowy kurs weekendowy w Lanckoronie).

Przynależność do WCTA-Germany uprawnia do uczestnictwa we wszystkich tych imprezach ze zniżką (np. seminaria w Polsce - 40 euro zamiast 45 euro za dzień).